Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Погашення боргів по заробітній платі на контролі фахівців Східного управління

14.05.2019

Начальник Східного управління ГУ ДФС у Харківській області Наталія Свєтош взяла участь у засіданні районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення та з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат та податкового боргу.

Керівник управління наголосила на важливості злагодженої спільної діяльності всіх контролюючих органів та максимальності використовування наданих ім повноважень у питаннях легалізації трудових відносин.

На засідання були запрошені представники підприємств, організацій, установ та фізичні особи - підприємці району, найманим працівникам яких було нараховано заробітну плату нижче мінімального розміру та , які мають заборгованість із виплати заробітної плати.

Платники податків надали пояснення щодо причин виплати заробітної плати найманим працівникам в розмірі менше мінімального, розповіли про вжиті заходи щодо її підвищення.

Під час засідання суб’єктам господарювання наголосили про необхідність легалізації трудових відносин з найманими працівниками, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці. З 01 січня 2019 року мінімальна зарплата – 4173 гривні.

На завершення присутнім звернули увагу про ризики використання нелегальної праці і виплати зарплати в «конвертах». А у разі виявлення фактів нелегального працевлаштування працівників, до таких роботодавців вживатимуться жорсткі заходи впливу.