Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Про необхідність легалізації заробітної плати під час чергового засідання робочої групи на Ізюмщині

14.05.2019

Про необхідність офіційного оформлення трудових відносин, легалізацію заробітної плати, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці говорили під час чергового засідання робочої групи з легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яке відбулось нещодавно в  кабінеті Ізюмського міського голови за участі начальника Ізюмського управління Головного управління ДФС у Харківській області Галини Тимофієвої.

Під час засідання було заслухано суб'єктів підприємницької діяльності щодо дотримання ними вимог трудового законодавства, які нараховували заробітну плату менше мінімальної, оформляли працівників на роботу за цивільно-правовими угодами та надавали відпустки без збереження заробітної плати понад 15 календарних днів.

Члени комісії закликали роботодавців, що використовують працю громадян, неухильно дотримуватись виконання вимог трудового законодавства, передбачених Кодексом законів про працю України. При цьому звернули увагу, що однією з умов правильного оформлення новоприйнятого найманого працівника є своєчасне повідомлення про його прийняття територіальних органів ДФС.

В ході засідання запрошеним платникам податків нагадали, що у 2019 році за порушення трудового законодавства роботодавцям загрожують чималі штрафи, а саме: за одного неоформленого працівника застосовується штраф у розмірі 30 мінімальних зарплат, а це 125190 гривень.

Присутні підбили підсумки проведених заходів щодо легалізації робочих місць на підприємствах району та обговорили подальші дії у цьому напрямку.