Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Про наповнення місцевих бюджетів на семінар-нараді інформували ізюмські податківці

12.04.2019

Днями, за участю представників Ізюмського управління ГУ ДФС у Харківській області, відбувся кущовий семінар-нарада з практичних питань наповнення місцевих бюджетів. Під час заходу було обговорено низку проблемних питань, які існують сьогодні в місті Ізюмі та Ізюмському районі.

Розпочинаючи нараду, перший віце-президент – виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Микола Тітов зазначив, що на даний час існує чимало неврегульованих та ніким неконтрольованих питань. Тому постає необхідність проаналізувати всі наявні проблеми та визначитися з подальшим планом їх вирішення. Проблеми зі сплатою податків на місцях, врегулювання земельних питань гальмують наповнення бюджетів, відповідно, й подолання негараздів у населених пунктах.

В.о. начальника Ізюмського управління  Інна Павлова висвітлила питання наповнення місцевих бюджетів, у тому числі за рахунок земельного податку. Вона проінформувала присутніх про стан виконання місцевих бюджетів й основні завдання щодо його виконання, а також проаналізувала стан сплати податків в розрізі джерел таких надходжень.

Крім того, Інна Володимирівна наголосила, що одним з резервів наповнення місцевих бюджетів є надходження податку на доходи фізичних осіб від громадян річного декларування доходів, отриманих за звітний період. Тому, користуючись нагодою, нагадала, що громадяни, які потрапляють до певної категорії фізичних осіб та для яких подання декларації є обов’язковим, повинні включити суму отриманих протягом 2018 року доходів до загального річного оподатковуваного доходу та подати до 02 травня 2019 року річну податкову декларацію за наслідками звітного 2018 року. Також вони повинні сплатити до 01 серпня 2019 року ПДФО та військовий збір з таких доходів.

За результатами проведеної семінар-наради дійшли до беззаперечного висновку у необхідності проведення спільної роботи громад з органами фіскальної та інших служб, які відкриті до конструктивної співпраці з органами місцевого самоврядування, щодо реального наповнення місцевих бюджетів.