Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

В електронному режимі працювати зручніше, запевняють в Київському управлінні

14.03.2019

З  початку 2019 було прийнято та оброблено 240 тисяч податкових декларацій платників податків Київського та Московського районів. Переважну більшість звітів платники направили в електронному вигляді – 182,5 тисяч, що складає 89,5 відсотків від загальної кількості наданих звітів.

У відділі нагадують, що для зручності платників податків ДФС розроблено ряд електронних сервісів використання яких значно спрощує ведення бізнесу суб’єктами господарювання.

Серед них – «Електронний кабінет платника» (https://cabinet.sfs.gov.ua/), зареєструвавшись у якому, платники мають можливість сплатити податки та збори, перевірити стан розрахунків з бюджетом, подати податкову звітність, створювати найбільш популярні заяви і запити щодо отримання певної інформації від ДФС, в тому числі довідки про відсутність заборгованості з податків і зборів, довідки про свої доходи тощо.

У  фіскальній службі наголошують, щоб не створювати незручностей собі та черг в Центрі обслуговування платників, суб’єктам господарювання варто подбати про електронне звітування, оскільки це, перш за все, заощадить власний  час, дозволить оперативно сформувати звіти в електронному вигляді за допомогою спеціальних програм та своєчасно передати через мережу Інтернет до податкового органу.