Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Забезпечити контроль за легалізацією трудових відносин – в Харківському управлінні відбувся круглий стіл з роботодавцями

14.03.2019

Зустріч за участі начальника управління Артура Праскуріна та роботодавців була присвячена нагальним питанням легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, забезпеченню контролю за додержанням законодавства про працю, своєчасності і повноти сплати податків, погашенню заборгованості із заробітної плати тощо. 

Як зазначив керівник Харківського управління, роботодавці, які наразі нараховують та виплачують заробітну плату нижче законодавчо встановленого рівня, автоматично потрапляють у групу ризику, а отже у зону посиленої уваги  як представників фіскальної служби, так і фахівців із місцевих підрозділів Держпраці.

Тож фахівцями управління проводиться виважений аналіз щодо виплат заробітної плати в розрізі окремих галузей .В цілому, за результатом вжитих фахівцями управління заходів, з початку року працевлаштовано більше 5 тисяч громадян.

За результатами зустрічі роботодавцям було рекомендовано вжити усіх можливих заходів в частині додержання чинного трудового законодавства щодо виплати заробітної плати.

Йшлося також про електронні сервіси ДФС, які зараз набирають все більшої популярності, адже насамперед – економлять час та кошти платників податків.