Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Громадянам про декларування доходів під час інформаційної акції в Східному управлінні

12.03.2019

Проведення консультаційної та роз’яснювальної роботи з питань декларування доходів серед населення є одним із пріоритетних напрямів роботи фахівців Східного управління ГУ ДФС у Харківськійй області.

Так, для оперативного роз’яснення положень податкового законодавства, щодо декларування доходів громадян, отриманих протягом 2018 року, фахівцями управління було проведено роз’яснювальну роботу у Центрі обслуговування платників управління, а саме надавались роз’яснення: хто зобов’язаний та хто має право подавати податкову декларацію про доходи за минулий рік, склад податкової знижки, які існують обмеження щодо отримання податкової знижки, як здійснюється повернення сум податку за результатами поданої річної декларації тощо. У ході проведення заходу було розповсюджено агітаційну друковану продукцію – листівки  та календари з інформацією про правила заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи.

З метою зберігання вашого часу та упередження виникнення черг, запрошуємо, не очікуючи кінцевого терміну для подання декларацій, відвідати наш ЦОП за адресою м.Харків, вул.Бекетова, 1.