Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Чергове засідання «круглого столу» відбулось в Харківському управлінні

11.02.2019

Днями в приміщенні Харківського управління Головного управління ДФС Харківської області відбулось засідання «круглого столу» за участі співробітників та платників податків. Темою для обговорення стали новації законодавства  та електронні сервіси.

Присутнім нагадали про зміну розміру мінімальної заробітної плати та відповідно зміну ставок єдиного податку для підприємців першої та другої груп.  Також зі зміною мінімальної заробітної плати збільшились також і штрафи за порушення трудового законодавства.

Крім того, в ході зустрічі обговорено можливості «Електронного кабінету», а саме автоматичного часткового заповнення річної декларації про доходи, отримання інформації про суми виплачених доходів та утриманих податків, перегляду інформації щодо наявності заборгованостей та переплат, тощо.

Податківці нагадали присутнім, що задля використання електронних сервісів ДФС слід завчасно подбати про отримання особистого електронного цифрового підпису, який можна отримати  у будь-якому акредитованому центрі сертифікації ключів. З переліком АЦСК можна ознайомитися у відкритій частині Електронного кабінету.