Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У ЦОПі Київського управління надано більше чотирьох тисяч безоплатних адміністративних послуг

07.02.2019

Впродовж січня поточного року в Центрі обслуговування платників Київської ДПІ Київського управління ГУ ДФС у Харківській області  громадянам та представникам бізнесу надано 4751 адміністративна послуга. Про це повідомив начальник Київської ДПІ Олександр Сметанін. 

Найбільша їх частина, а саме 1233 - це видача карток платника податків та внесення до паспорта громадян України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Також надано 268 відомостей про суми виплачених доходів та утриманих податків, зареєстровано 768 платників єдиного податку та видано 907 витягів з реєстру платників єдиного податку, 382 - довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами державної фіскальної служби.

Крім цього, проведено реєстрацію 525 книг обліку доходів та витрат платника єдиного податку, 315 книг обліку розрахункових операцій, 118 реєстраторів розрахункових операцій та 94  розрахункові книжки.

Керівник інспекції нагадує, що з 1 січня до 1 травня 2019 року триває щорічна кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у минулому році.

Для зручності платників на офіційному веб - порталі Державної фіскальної служби є можливість заповнити декларацію у режимі on-line скориставшись сервісом «Електронний кабінет платника».

Для отримання консультацій з питань подання декларації, платники податків Київського та Московського району можуть звернутися до Центру обслуговування платників Київського управління  за адресою: вул. Чернишевська,  41,. (віконце № 7). Графік прийому  з понеділка по четвер з 9:00 до 18:00, у п’ятницю – 9:00 до 16:45. Обідня перерва – з 13:00 до 13:45.