Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Посилити податкову спроможність місцевого бюджету - податківці Лозівського управління на нараді в міській раді

06.02.2019

Днями, в Лозівській міській раді  відбулась нарада, під час якої виносилось питання сплати податків і законності щодо користування земельними ділянками на території Лозівської об’єднаної територіальної громади.  Участь у нараді прийняв начальник Лозівського управління ГУ ДФС у Харківській області Яна Конюк-Потапова.

Під час зустрічі обговорили питання щодо посилення податкової спроможності міського бюджету Лозівської ОТГ, зокрема щодо розширення бази оподаткування з ПДФО, акцизного збору, плати за землю, нерухомого майна, екологічного податку, місцевих податків і зборів, заходів щодо детінізації відносин у сфері зайнятості населення та недопущення суб`єктами господарювання мінімізації сплати акцизного податку.

Очільник Лозівського  управління озвучила питання надходжень до місцевого бюджету, в тому числі за рахунок погашення боргу. Лозівським управлінням вживаються заходи, передбачені чинним законодавством для зменшення сум податкового боргу. Одночасно з тим, представникам органу місцевого самоврядування запропоновано провести відповідну роз`яснювальну роботу з платниками податків, фізичними особами, зокрема щодо технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, щодо суб’єктів господарювання, які знаходяться на підпорядкованих територіях та здійснюють діяльність підакцизними товарами без відповідних документів.

В ході наради обговорена і актуальна тема сьогодення – легалізація трудових відносин.

За результатами обговорення обидві сторони дійшли згоди, що лише відкрита співпраця органів ДФС та міської влади має всі можливості мобілізувати надходження податків і зборів до місцевого бюджету та сприяє вирішенню проблемних питань регіону.