Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

В Східному управлінні триває роз’яснювальна робота з питань декларування доходів громадян

05.02.2019

Днями фахівці Східної ОДПІ м. Харкова організували проведення акції на тему: «Запрошуємо приєднатися до декларування минулорічних доходів» серед громадян міста, які завітали до кінотеатру «Київ», відомим  в мережі кінотеатрів Kinoland у Харкові.

Під час акції податківці вручали друковану продукцію – брошуру «Декларування доходів громадян», роз’яснювали порядок заповнення декларації про доходи та можливості отримання податкової знижки, а також подання декларації через Інтернет.

Відрадно, що громадяни та робітники кінотеатру, з якими провели податківці під час промо-акції перемови, реагували позитивно. Сподобався їм і такий незвичайний спосіб привернути увагу до важливості та необхідності декларування доходів. Вони залюбки брали агітаційну продукцію та дякували за корисну та своєчасну інформацію

Східне управління ГУ ДФС у Харківській області запрошує декларантів до ЦОПу податкової інспекції за адресою: м. Харків, вул. Бекетова, буд.1 та наголошує, що цьогорічну декларацію необхідно подати до 1 травня поточного року.