Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Фахівцями Київського управління у 2018 році надано більше 64 тисяч адміністративних послуг

10.01.2019 -

Протягом 2018 року в Центрі обслуговування платників, що діє в Державній податковій інспекції Київського управління,  громадянам та представникам бізнесу надано 64756 адміністративних послуг. 

Зокрема, видано 20890 карток платника податків та внесено до паспорта громадянина України дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків, 4687 карток - відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків. Також надано 12107- витягів з реєстру платників єдиного податку, 12274 підприємців зареєструвались платниками єдиного податку. Крім цього, фахівці інспекції зареєстрували 7197 книг обліку доходів і витрат платників єдиного податку та 4173 книги обліку розрахункових операцій.

Нагадуємо, що у ЦОПі надаються адміністративні, консультаційні та інформаційні  послуги, здійснюється прийом звітності та вхідної кореспонденції. Графік прийому  з понеділка по четвер з 9:00 до 18:00, у п’ятницю – 9:00 до 16:45. Обідня перерва – з 13:00 до 13:45. В  останній день граничного строку подання податкової звітності час роботи ЦОП продовжується до 20-00 год. 

Разом з тим, враховуючи, що чимало громадян та представників бізнесу надають перевагу сучасним інформаційним технологіям, платники податків можуть скористатися електронними сервісами ДФС.

Зокрема, ІТС «Електронний кабінет»  у режимі 24/7 забезпечує цілий спектр безкоштовних послуг, частина з яких надається без електронної ідентифікації користувача, без відвідування центрів обслуговування платників та забезпечує можливість отримувати у режимі реального часу доступ до інформації з реєстрів та електронних систем ДФС.