Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

В Східному управлінні продовжують роботу з легалізації трудових відносин

27.12.2018

Днями фахівці Східного управління ГУ ДФС у Харківській області взяли участь у черговому засіданні робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення. Захід відбувся в Управлінні праці та соціального захисту населення Адміністрації Немишлянського району ХМР.  

Члени робочої групи акцентували увагу підприємців на неприпустимості оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, виплати заробітної плати без нарахування і сплати податків та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, повідомили про відмінності між задекларованою і незадекларованою працею.

Спілкуючись із суб’єктами господарювання фахівці наголосили на обов’язковому дотриманні норм трудового законодавства, в тому числі, порядку оформлення трудових відносин з найманими працівниками, порядку і термінами оплати праці, дотримання та забезпечення пільг і гарантій для працівників.

Зокрема, особливу увагу акцентували на ризиках, які несуть працівники і роботодавці при неналежному оформлені трудових відносин.