Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

За податковими послугами до Центру обслуговування платників цьогоріч звернулося більше 56 тисяч відвідувачів

12.12.2018

Для забезпечення комфортних умов для платників податків у Східному управлінні ГУ ДФС у Харківській області функціонує Центр обслуговування платників, де надаються адміністративні, консультативні та  інформаційні послуги. Протягом січня-листопада 2018 року у центрі зафіксовано 56352 звернень громадян – мешканців міста та району. Відвідувачам фахівці ЦОП надали 56335 адміністративних послуг.  

Серед адмінпослуг найбільшою популярністю наразі користуються такі, як видача громадянам карток платників податків з присвоєнням реєстраційного номера платника (станом на початок грудня їх видано 19903), надання витягу з реєстру платників єдиного податку (надано 6549 витягів), реєстрація платників єдиного податку (зареєстровано 6773 платників), реєстрація книг обліку розрахункових операцій (зареєстровано 6215 книг) тощо.

Усе активніше громадяни звертаються й за новою адмінпослугою центру – отриманням відомостей з Державного реєстру фізичних осіб (ДРФО) про суму виплачених доходів та утриманих податків. На початок грудня нею вже скористалося 4779 громадян.

«Аби громадяни та підприємці районів могли працювати у комфортних умовах, ми намагаємося забезпечити у Центрах обслуговування платників податків якісне і швидке надання усього спектру адміністративних та інформаційно-комунікаційних послуг», – переконує начальник Східного управління ГУ ДФС у Харківській області Наталія Свєтош.

Координацію та контроль за своєчасним та якісним обслуговуванням, оперативне реагування на проблемні питання, а також надання допомоги відвідувачам у ЦОП здійснює консультант-модератор (контактний телефон 94-09-91).

Центр обслуговування платників надає послуги щоденно в робочі дні з 9-00 до 18-00 год., у п’ятницю – з 9-00 до 16-45 год., суббота, неділя – вихідні. Обідня перерва – з 13-00 до 13-45 год. В  останній день граничного строку подання податкової звітності час роботи ЦОП продовжується до 20-00 год.