Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Центральне управління нагадує громадянам про можливість отримання податкової знижки

10.12.2018 -

Центральне управління ГУ ДФС у Харківській області повідомляє, що скористатись правом на податкову знижку за 2017 рік,  можно подавши декларацію про майновий стан та доходи за місцем реєстрації до кінця поточного року.

Від початку 2018 року для отримання податкової знижки до Шевченківського, Новобаварського та Холодногірського районів громадянами надано 644 декларації на повернення з бюджету податку з доходів фізичних осіб в сумі майже 1500 млн. грн.

Відповідно до п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України.

Необхідно пам’ятати, що право на отримання податкової знижки не переноситься на наступні роки, тобто для отримання знижки за 2017 рік необхідно подати декларацію до 31 грудня 2018 року.