Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

З початку 2018 року власний податковий номер отримали більше дев’ятнадцяти тисяч мешканців Київського та Московського районів

05.12.2018

Як повідомив начальник Київської ДПІ Київського управління ГУ ДФС в Харківській області Олександр Сметанін,  найбільшим попитом серед платників користується послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків. з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків, тобто власний податковий номер для сплати податків та інших обов’язкових платежів, що видається резидентам та нерезидентам України незалежно від віку. 

Так, упродовж одинадцяти місяців цього року реєстраційний номер облікової картки платника податків отримали 19 767 громадян.

Посадовець нагадує, що для проведення реєстрації в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків громадянам необхідно подати до контролюючого органу за місцем реєстрації облікову картку за формою № 1ДР, документ, що посвідчує особу заявника та свідоцтво про народження дитини (для неповнолітніх).

Детальну інформацію щодо отримання послуги з оформлення картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків мешканцям Київського та Московського районів можна отримати в Центрі обслуговування платників, який знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Чернишевська, 41 (віконце №10 ) у понеділок, середу та  п’ятницю з 9:00 до 16:00. Обідня перерва – з 13:00 до 13:45. Телефон для довідок 700-57-79.