Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Працівники Східного управління зустрілись з харківськими студентами

03.12.2018

За запрошенням Харківського національного університету внутрішних справ студенти факультету № 6 «Права та масових комунікацій» за освітньою програмою «Фінанси, банківська справа і страхування» прослухали лекцію на тему "Податковий менеджмент".

Лекцію було проведено начальником Східного управління ГУ ДФС у Харківській області Наталією Свєтош. Податківець позитивно відзначила зацікавленість студентів та університету у проведенні лекцій подібного формату, оскільки це дає можливість наблизитись до практичного огляду, можливо, майбутнього місця роботи для випускників та пізнати його зсередини. Також було відмічено, що на сьогодні питання оподаткування, наповнення бюджету та фіскальної ролі податкової служби у цьому процесі є досить актуальними, а такі заходи дозволяють детальніше вивчити проблемні моменти.

Очільник управління пояснила особливості роботи фіскальної служби та фінансистів через призму психологічних, моральних цінностей, застосування професійних та практичних навичок, використовуючи при цьому цитати відомих філософів та економістів. Були наведені реальні приклади роботи сучасних працівників фіскальної служби та їх відносини із бізнесом, особливості податкових перевірок та сплати податків, в тому числі визначення об’єктів нарахування та правильності оформлення декларацій.

У цілому захід був цікавим та пізнавальним, дозволив детальніше ознайомитись із місцем та ролью органів фіскальної служби у бюджетному процесі.