Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

У Східному управлінні ГУ ДФС у Харківській області співпрацюють з представниками В’єтнамського землячества

29.10.2018

Днями в Східному управлінні відбулось чергове засідання «круглого столу» з питань своєчасності сплати податків, порядку реєстрації фізичних осіб-підприємців, податку на майно та легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення за участі очільника   Наталії Свєтош та заступника начальника управління Інесси Якименко. 

До Східного управління запросили  представників В’єтнамського землячества, які займаються підприємницькою діяльністю на території України та зобов’язані сплачувати податки до бюджету у повному обсязі та визначені законодавством  терміни.

У ході обговорення учасники засідання «круглого столу» зійшлись на думці, що легалізація трудових відносин – це проблема яку необхідно вирішувати негайно, адже втрати бюджету від недоплат до мінімальної зарплати значні. Проте дій органів виконавчої влади недостатньо. В першу чергу, слід змінювати ставлення і свідомість до цього питання самих громадян.