Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

За дев’ять місяців жителям Київського та Московського районів фіскальною службою надано понад 44 тисяч безкоштовних адміністративних послуг

12.10.2018

З початку року фахівцями Центру  обслуговування  платників Київського управління надано 44067 безкоштовних адміністративних послуг. Про це інформує начальник Київського управління ГУ ДФС у Харківській області Олена Клімова.

У структурі наданих адміністративних послуг найбільшу питому вагу займають послуги з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків, які були надані 16439 фізичним особам, або 37 відсотків від загальної кількості наданих адміністративних послуг.

У поточному році зареєстровано 7371 платника єдиного податку, здійснено  реєстрацію  4130 книг обліку доходів та книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку, здійснено 2858 реєстрацій книг обліку розрахункових операцій.

 За підтвердженням статусу податкового резидента України звернулось 255 осіб, отримати довідки про сплату податкових зобов’язань  платником податку – резидентом, який виїжджає за кордон на постійне місце проживання, та про відсутність податкових зобов’язань бажали 44 особи. Більш ніж 720 суб’єктів господарювання скористалися послугою з реєстрації РРО.  

У Центрі обслуговування платників існують єдині організаційні принципи роботи працівників з питань організації надання адміністративних, консультаційних та інформаційних послуг; приймання звітності та вхідної кореспонденції, що позитивно позначається як на зростанні кількості відвідувачів ЦОПу, так і на поінформованості платників, а значить комфортному  і прозорому веденні підприємницької діяльності.