Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

В Центральному управлінні активізують роботу з погашення податкового боргу

11.10.2018

Днями в Центральному управлінні ГУ ДФС  у Харківській області відбулась сумісна нарада під головуванням очільника управління Юрія Зайцева з керівниками відділів державної виконавчої служби Шевченківського, Холодногірського та Новобоварського районів м. Харкова Головного територіального Управління юстиції у Харківській області стосовно організації взаємодії щодо відпрацювання суб»єктів господарювання – боржників.

До заходу залучились керівники структурних підрозділів погашення боргу ГУ ДФС у Харківській області Геннадій Сисоєв і Костянтин Мікрюков.

Фахівцями було акцентовано увагу на проблемних питаннях щодо посилення роботи стосовно належного оформлення та направлення документів до відповідних структур з метою їх своєчасного виконання, активізації роботи по зверненню державними виконавцями до суду за встановленням тимчасового обмеження у праві виїзду боржників-фізичних осіб та керівників боржників-юридичних осіб за межі України до моменту виконання зобов’язань за рішеннями.

За результатом проведеної зустрічі було розроблено спільні заходи, які у подальшому сприятимуть покращенню відпрацювання  виконавчих документів.

Плідна праця фіскальних органів з виконавчими службами націлена на позитивні наслідки та збільшення надходжень до бюджету.