Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Про офіційне працевлаштування, права і обов’язки – під час зустрічі керівництва Київського управління з приватними підприємцями

08.10.2018 -

Днями, начальник Київського управління ГУ ДФС у Харківській області  Олена Клімова   зустрілась з приватними підприємцями з питань офіційного оформлення трудових відносин, легальної заробітної плати, соціальних пільг, прав та обов’язків найманих працівників.

Здебільшого проблемним питанням щодо легалізації заробітної плати виникає у суб’єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб, тобто підприємець, частково приховуючи виручку від реалізації товарів, робіт, послуг, виплачує доходи найманим працівникам, які не обліковані в бухгалтерських документах, а також використовує працю найманих працівників, офіційно не зареєстрованих як наймані особи.

Керівник управління порекомендувала роботодавцям, які використовують найману працю без належного оформлення трудових відносин забезпечити виконання вимог трудового законодавства відповідно до Кодексу законів про працю України та звернула увагу, що обов’язковою умовою правильного оформлення новоприйнятого найманого працівника є вчасне повідомлення про їх прийняття органи ДФС. Форма такого повідомлення затверджена постановою Кабміну від 17.06.2015р. №413.  

Присутніх попереджено, що у 2018 році за порушення трудового законодавства роботодавцям загрожують чималі штрафи, а саме за одного неоформленого працівника – штраф у розмірі 30 мінімальних зарплат, а це 111 690 гривень.

За результатами зустрічі, роботодавцям рекомендовано вжити всіх можливих заходів з метою додержання чинного трудового законодавства щодо виплати заробітної плати не нижче від мінімального розміру.