Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Лозівщина тримає курс на детінізацію ринку праці

28.09.2018

Днями при виконавчому комітеті Лозівської міської ради Харківської області за участю  начальника  Лозівського управління ГУ ДФС у Харківській області  Яни Конюк-Потапової проведено засідання комісії з легалізації робочих місць та питань  дотримання вимог чинного законодавства при виплаті заробітної плати.  

 За результатами засідання комісія прийняла рекомендації: по 2 суб”єктам господарювання  матеріали перевірок направити до ГУ Держпраці у Харківській області  для застосування штрафних санкцій та по 2 підприємствам  направити матеріали до ГУ ДФС у Харківській області для здійснення контрольно-перевірочних заходів.

Зокрема, на засіданнях робочих груп з питання виплати заробітної плати у законодавчо встановлених розмірах  протягом січня-вересня ц.р. заслухано  19 керівників підприємств, з якими проведена інформаційно-роз’яснювальна робота щодо підвищення рівня заробітної плати найманим працівникам.

З питання легалізації робочих місць з початку року було встановлено 9 «тіньових робочих місць», з яких 8 легалізовано.  По 1 ФОП за недопуск на перевірку інспекторів праці управління економіки Лозівської міської ради  з питання зайнятості найманих осіб винесена постанова та накладений штраф в розмірі 372 тис.гривень.

«В умовах децентралізації влади якість життя та успіх соціально-економічних проектів громад безпосередньо залежить від податкових надходжень в місцевий бюджет. Наша легальна зарплата, з якої здійснено всі визначені законом відрахування в бюджет, - це особистий внесок кожного в розвиток території, на якій проживаємо. Тому ми рекомендуємо представникам прибуткового бізнесу подбати про підвищення соціальних стандартів для працівників, як результат -  місцеві громади отримають додаткові надходження ПДФО, а до держбюджету буде спрямовано належні суми військового збору і єдиного внеску», - наголошує начальник Лозівського управління ДФС у Харківській області Яна Конюк-Потапова.

Лозівське управління ГУ ДФС у Харківської області