Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

В Ізюмському управлінні ГУ ДФС Харківської області інформують платників щодо переваг легальної праці

28.09.2018

На Ізюмщині триває постійна системна робота з тіньовою зайнятістю населення задля легалізації трудових відносин між роботодавцями та найманими працівниками. Днями відбувся семінар з платниками податків – юридичними особами та фізичними особами-підприємцями на тему «Легальна зайнятість – запорука гідного рівня життя та належного соціального захисту» за участю керівництва інспекції.

Як відзначають в управлінні, надзвичайно важливим напрямком у діяльності фіскальної служби  була і залишається боротьба за гідну заробітну плату, своєчасність її виплати та сплати податкових платежів. Особлива увага  приділяється оформленню належним чином трудових угод при   використанні найманих працівників фермерськими господарствами  та сільськогосподарськими підприємствами, які мають сезонний характер роботи та додатково залучають найманих працівників на період польових та ремонтних робіт, а також суб’єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб. Постійно проводяться  семінари, співбесіди та заслуховування керівників і головних бухгалтерів підприємств території обслуговування Ізюмського району з питання нарахування та виплати заробітної плати не нижче законодавчо встановленого мінімального рівня, та легалізації найманих працівників.

Періодично в місцях масової торгівлі та на ринках організовується інформування суб’єктів підприємницької діяльності у вигляді оголошень, розповсюджуються буклети, пам’ятки, в яких розглядаються питання належного оформлення трудових угод з найманими працівниками.

Слід зазначити, що завдяки вжитих заходів протягом 2018 року підвищили рівень виплати  заробітної плати 178 суб’єктів господарської діяльності – юридичних осіб та ФО-П. Додаткові надходження до бюджету від легалізації зайнятості населення з податку на доходи фізичних осіб із заробітної плати складають понад 35,7 тис. грн. та з єдиного соціального внеску  43,9 тис. грн. Протягом 2018 року до Ізюмського управління  надійшло 1742 повідомлення про прийняття працівників на роботу, згідно яких офіційно працевлаштувалось 2825 працівників.