Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

В Центральній ОДПІ обговорили переваги легалізації найманої праці

25.07.2018

В Центральній ОДПІ м.Харкова проведено  зустріч з платниками податків на тему: «Новації в податковому законодавстві та переваги легалізації найманої праці».

Захід відбувся за участі керівництва інспекції та фахівців структурних підрозділів, які ознайомили присутніх з порядком звірки даних по податку на нерухоме майно, транспортному податку та земельному податку. Крім того, розповіли про необхідність внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків.

При обговоренні зазначених питань, особлива увага приділялась упередженню виплат «зарплати в конвертах», легалізації робочих місць та виплаті заробітної плати не нижче мінімальної.Наприкінці зустрічі, керівник інспкції Юрій Зайцев наголосив на актуальності питання стосовно підвищення відповідальності суб’єктів господарювання, які використовують найману працю, у разі недотримання ними вимог чинного законодавства та закликав підприємців працювати виключно у правовому полі.На завершення були надані відповіді на запитання та роздані інформаційні матеріали.