Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Понад 29 тисяч – кількість наданих адміністративних послуг у ЦОП Київської ОДПІ

20.07.2018

Центром обслуговування платників Київської ОДПІ надається комплекс адміністративних, консультативних та інформаційних послуг, де платники без черги, у зручний для них час, мають змогу подати податкову звітність, отримати кваліфіковану консультацію та  багаточисельні адміністративні послуги.

За інформацією управління обслуговування платників протягом січня-червня 2018 року Київською ОДПІ  надано – 29, 9 тис. адміністративних послуг.

За цей час було зареєстровано 429 книг обліку доходів і витрат, 78 - реєстраторів розрахункових операцій, видано 868 - Витягів з реєстру платників єдиного податку. З початку року послуги з перереєстрації, анулювання реєстрації платників єдиного податку, внесення змін до реєстру “спрощенців” отримали понад 1 тисячі  платників.

У Центрі розміщена тематична друкована продукція, оформлені інформаційні та тематичні стенди, що містять зразки заповнення заяв, податкової звітності, актуальну інформацію з питань оподаткування.

Режим роботи центрів спрямований на забезпечення якісного та вчасного надання послуг платникам: щоденно у робочі дні з 9.00 год. до 18.15 год. обідня перерва з 13.00 год. до 14.00 год., в суботу – з 9.00 до 13.00 год.