Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Понад 800 тис. платників отримали в Центрі обслуговування платників Центральної ОДПІ м. Харкова необхідні послуги

11.07.2018

Центр обслуговування платників  Центральної ОДПІ м. Харкова ГУ ДФС у Харківській області  діє з травня 2012 року. За цей час понад  800 тис. клієнтів отримали у  центрі необхідні послуги.

Серед адміністративних послуг найбільшу питому вагу наразі мають послуги з видачі ліцензій на продаж алкоголю і тютюну.  

На сьогодні  існує можливість отримувати ліцензії на продаж алкоголю і тютюну у кожному Центрі обслуговування платників за місцем обліку платника. Це надає можливість платникам  швидко отримати адміністративну послугу у місці обліку платника та унеможливлює помилки при заповненні заяви. 

Ліцензія або рішення про відмову у її видачі видається заявнику не пізніше 10 календарних днів від дня одержання документів.

Центральна ОДПІ м. Харкова звертає увагу платників податків, що відповідно до розпорядження ДФС України від 28.02.2018 року № 18-р «Про ведення Реєстру виданих, тимчасово призупинених, анульованих ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами», з 02.08.2018 вводиться єдиний зразок заяви, яка заповнюється суб’єктами господарювання  в залежності від дії, яку необхідно здійснити.

В заяві на видачу ліцензії, внесення чергового платежу (щоквартально сплата за ліцензією), переоформлення ліцензії та внесення змін РРО, видачу дубліката ліцензії обов’язково заповнювати пункт 5. «код та назва виду діяльності» для вказаної дії суб’єктам господарювання необхідно мати діючий код «КВЕД».

Приємно відмітити, що надійним помічником для платників залишається єдине офіційне видання ДФС України – журнал «Вісник. Право знати все про податки і збори». У кожному номері – інформація з перших вуст про всі новації податкового законодавства.  З питань передплати журналу можливо звертатись за  тел. (057) 75-221-53.