Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Центральна ОДПІ м.Харкова звертає увагу платників: «Будьте уважні при сплаті податків – діють нові реквізити!»

06.07.2018

У Центрах обслуговування платників податків Центральної ОДПІ м. Харкова продовжують  звертати увагу платників, на запровадження з 2 липня 2018 року нових рахунків для наповнення бюджету та на завчасне отримання інформації про нові реквізити!

При сплаті податків необхідно уважно перевіряти реквізити рахунків і з липня перераховувати кошти до бюджетів за новими рахунками.

Відповідно до чинного законодавства, інформацію про зарахування коштів, органи ДФС отримують від органів Держказначейства. На даний час, у зв’язку з переходним періодом, банківські виписки надходять із запізненням. А програмне забезпечення, в свою чергу, налагоджується під нові рахунки. Тому існує  затримка  щодо  відображення зарахування коштів в особистому електронному кабінеті платників. Але в подальшому дані будуть відображатися вчасно. 

У разі вірної сплати платежів по новим рахункам та наявності квитанції про сплату, зарахування сплачених коштів  буде відповідати відміткам банківських установ та фактичній сплаті, тому  недоїмки та нарахувань пені не буде.

Діюча система зарахування коштів дозволить зберегти персоніфіковані дані про сплату податків, зборів, платежів, як на рахунки, які діяли до 02.07.2018 року, так і на рахунки, які почали діяти з 02.07.2018 року.

Повний перелік нових рахунків  можна переглянути на інформаційних стендах в приміщеннях ЦОП інспекції за адресами: проспект Науки, буд. 9,  м. Харків та вул. Петра Болбочана, буд.25, м. Харків, а також на офіційному порталі ГУ ДФС у Харківській області за посиланням http://kh.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki/