Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

В Східній ОДПІ м. Харкова легалізації трудових відносин приділяють пильну увагу

02.07.2018

Днями відбулось чергове засідання робочої групи з питань забезпечення своєчасної та в повному обсязі сплати податків, внесення інших обов`язкових платежів до міського бюджету та виплати заробітної плати при Управлінні праці та соціального захисту населення Адміністрації Індустріального району Харківської міської ради. В засіданні  прийняли  участь  фахівці відділу податків і зборів з фізичних осіб Східної ОДПІ м. Харкова.

На засіданні робочої групи було проаналізовано стан виконання законодавчих норм з виплати працівникам з 1 січня 2018 року мінімальної заробітної плати не менше 3723 грн. Крім того, розглянуто конкретні питання, що стосувалися дотримання чинного законодавства щодо легалізації зайнятості, виплати законодавчо встановленого мінімального рівня заробітної плати, забезпечення здійснення платежів до бюджету. Фахівцями управління праці та соціального захисту були запрошені на засідання суб`єкти господарювання, які за даними звітності платників податків мають борги зі сплати податків, внесення обов`язкових платежів до міського бюджету та здійснено контроль за наданням цими суб`єктами  господарювання пояснень щодо причин наявності заборгованості.

Податкові органи спільно зі службою зайнятості, Пенсійним фондом, інспекцією праці постійно проводять з роботодавцями роз’яснювальну роботу для того, щоб стимулювати їх підвищити заробітну плату та відмовитись від її виплати в «конвертах».  

                                                                                                                              Східна ОДПІ м. Харкова