Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Бізнес та податківці Східної ОДПІ за «круглим столом»

13.06.2018

Під час проведення «круглого столу» з представниками бізнесу у Східній ОДПІ м. Харкова голова комісії з реорганізації, заступник начальника Ольга Андрєєвська обговорила актуальну тему, а саме надання адміністративних послуг Центром обслуговування платників Східної ОДПІ м. Харкова та заповнення реквізитів платіжних документів.

Керівник відзначила орієнтацію фіскальної служби саме на сервісні функції, зокрема – на обслуговування платників. Виконання цієї мети покладено безпосередньо на центри обслуговування платників, в яких громадяни мають можливість отримати широкий спектр послуг: інформаційних, консультативних та адміністративних.

Так, з початку 2018 року до Центру обслуговування платників Східної  ОДПІ м. Харкова звернулось 626971 відвідувачів. Співробітниками Центру надано громадянам та суб’єктам господарювання 51285 адміністративних послуг.

З метою недопущення виникнення заборгованості, внаслідок допущення помилок при  заповненні реквізитів  розрахункових документів, було роз’яснено положення «Порядку заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів», затвердженого Наказом Міністерства фінансів України № 666 від 24.07.2015 року  із змінами та доповненнями .Наприкінці зустрічі присутнім нагадали, що для отримання адміністративних послуг необхідно звертатися в Центр обслуговування платників за адресою: м. Харків, вул. Бекетова 1, або за телефоном 94-09-91.