Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Платники Центральної ОДПІ надають перевагу електронній звітності

11.06.2018

Сьогодні платники податків мають змогу просто та швидко подавати звітність до державних органів в електронному вигляді електронною поштою. Подання звітності таким способом тільки набуває широкого розповсюдження Він має значну кількість переваг і невелику кількість вимог, основними з яких є: - наявність електронного цифрового підпису (ЕЦП); - наявність відповідного програмного забезпечення (ПЗ).

Тому платники Центральної ОДПІ м. Харкова надають перевагу такій формі звітності, про що свідчать отримані показники. За період з 01.01.2017 року по 01.05.2017 рік було подано 237014 декларацій в електронному вигляді, за травень ця кількість склала 38041 декларації, а за період з 01.01.2018 року по 01.05.2018 рік в порівнянні з 2017 роком ця цифра збільшилась до 2489057 декларацій, тільки у травні 2018 року подано 58134 декларацій.

Фахівці Центральної ОДПІ м. Харкова наголошують, що «Електронний сервіс подання податкової звітності» має низку суто професійних переваг: • полегшується процедура складання звітності;• за економію робочого часу, а також власних коштів на придбання бланків звітних документів (немає необхідності відвідувати податкову інспекцію, купувати бланки звітності); • конфіденційність інформації; • оперативність обробки отриманої інформації у податковому органі.

Для того щоб почати користуватись такою послугою необхідно зайти за посиланням https://cabinet.sfs.gov.ua та в приватній частині (особистому кабінеті) вибрати режим "Введення звітності", який надає користувачу можливість створити, редагувати, підписати та надіслати звітність до контролюючих органів.