Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Платники звертаються до Київської ОДПІ за роз'ясненнями

07.06.2018

Фахівці управління обслуговування платників Київської ОДПІ звертають увагу платників податків, що відповідно до Закону України від 02 жовтня 1996 № 393/96-ВР «Про звернення громадян» громадяни України мають право звернутися до органів державної влади, місцевого самоврядування, об’єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, засобів масової інформації, посадових осіб відповідно до їх функціональних обов’язків із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх статутної діяльності, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення.

Кожен громадянин користується правом отримувати необхідну інформацію на підставі письмових звернень, звернень надісланих з використанням мережі Інтернет, засобами електронного зв’язку (електронне звернення), усних звернень викладених на особистому прийомі або за допомогою засобів телефонного зв’язку.

З початку року до Київської ОДПІ надійшло чотири письмових звернення громадян, у яких вони цікавилися питаннями щодо застосування норм податкового законодавства. За результатами їх розгляду відповіді були надані в установлені законодавством терміни.

В ОДПІ  нагадують, що звернення можна подавати до Київської ОДПІ  особисто, надсилати поштою за адресою: 61002, м. Харків, вул. Чернишевська, 41, або відправляти на електронну адресу ОДПІ: kh.zvernennya_2031@sfs.gov.ua.