Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

В Центрі обслуговування платників Київської ОДПІ з початку року надано понад 21 тисячі адмінпослуг

31.05.2018

Як повідомили в управлінні обслуговування платників Київської ОДПІ, з початку року платники податків Київського та Московського районів м. Харкова  отримали 21025 адміністративних послуг.

Серед фізичних осіб-підприємців однією з самих запитуваних послуг є послуги з видачі витягу з реєстру платників єдиного податку, так  за заявами платників надано 3133 таких витягів з реєстру платників єдиного податку, зареєстровано 3057 платників єдиного податку та 1780 книг обліку доходів і витрат.

Також спеціалісти центру оформили 328 розрахункових книжок, 1117 книг обліку розрахункових операцій та 279 реєстраторів розрахункових операцій.

Податківці Київської ОДПІ нагадують, що діяльність Центру спрямована на те, щоб забезпечити комфортні умови платникам при поданні звітності, отриманні адміністративних послуг, довідок та консультацій.

Інформаційні та інші послуги, які надаються у ЦОП стосуються, зокрема: консультативної допомоги у оформленні заяв, заповненні податкової звітності; надання інформації про реквізити рахунків для зарахування платежів до бюджетів, ставки податків та роз’яснень з питань оподаткування; надання інформації про стан розрахунків з бюджетами; надання безкоштовного програмного забезпечення для формування та подання податкової звітності в електронному вигляді; розповсюдження брошур, буклетів, пам’яток та іншої друкованої продукції про сплату податків; прийняття звітних та інших документів; надання публічної інформації тощо.

Нагадаємо, графік роботи Центру обслуговування платників Київської ОДПІ: з понеділка по четвер з 9:00 до 18:00, у п’ятницю з 9:00 до 16:45.