Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Суб’єкти підприємницької діяльності Київської ОДПІ використовують понад 2,4 тисячі касових апаратів

23.05.2018

На обліку в Київської ОДПІ   м. Харкова  перебувають 751 СПД, які в своїй діяльності використовують 2449 касових апаратів - реєстраторів розрахункових операцій (далі РРО). Тільки за чотири місяці 2018 року в Центрі обслуговування платників було зареєстровано понад однієї тисячі реєстраторів розрахункових операцій. Про це повідомили у відділі реєстрації та обліку платників податків Київської ОДПІ.

Податківці  звертають увагу суб’єктів представників бізнесу, що наказом від 20.02.2018 № 79 Державна фіскальна служба України затвердила новий Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій.

Держреєстр РРО складається з двох основних розділів: Реєстратори розрахункових операцій, дозволені до первинної реєстрації, та Реєстратори розрахункових операцій, первинна реєстрація яких заборонена. Також наведено перелік реєстраторів розрахункових операцій, виключених з Державного реєстру в 2016-2017 роках, експлуатація яких не дозволяється.

Оновлений Реєстр включає 89 РРО дозволених до первинної реєстрації. Ознайомитись з Державним реєстром реєстраторів розрахункових операцій можна на офіційному веб-порталі ДФС України за посиланням:http://sfs.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/320822.html.