Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

На обліку у Київській ОДПІ перебуває понад 25 тисяч фізичних осіб – підприємців, які є платниками єдиного податку

14.05.2018

Про це повідомили у відділі податків і зборів з фізичних осіб Київської ОДПІ. З них на першій групі оподаткування перебуває 3,3 тисячі осіб, на другій – понад 12 тисяч, на третій – 10,3 тисячі.

Примітно, що порівняно з квітнем минулого року кількість підприємців в інспекції зросла на 4,5 тисяч осіб.

Фахівці Київської ОДПІ радять платникам єдиного податку дотримуватися умов перебування на спрощеній системі оподаткування та нагадують, що у разі бажання відмовитися від спрощеної системи оподаткування суб’єкт господарювання не пізніше ніж за 10 календарних днів до початку нового календарного кварталу (року) подає до контролюючого органу відповідну заяву.

Також, реєстрацію платника єдиного податку може бути анульовано  за рішенням контролюючого органу шляхом виключення з Реєстру  не лише при поданні платником податку заяви щодо відмови від застосування спрощеної системи оподаткування у зв’язку з переходом на сплату інших податків і зборів, визначених Податковим кодексом чи припиненні юридичної особи (крім перетворення) згідно із законом.

Таке може статись у випадках, визначених пп.298.2.3 п.298.2 ст.298 Податкового кодексу України, тобто у разі порушення умов перебування на спрощеній системі, а це: перевищення обсягу доходу, застосування недозволеного способу розрахунків, здійснення недозволених видів діяльності або видів діяльності, не зазначених у Реєстрі, наявність податкового боргу.

Слід пам’ятати, що єдиний податок у повному обсязі спрямовується суб’єктами господарювання до місцевих бюджетів. Тому, платники цього податку, перераховуючи кошти місцевим скарбницям, дбають про потреби, благоустрій та розвиток своїх місцевих громад.