Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Перевагу електронній формі звітності віддають понад 84 відсотки платників Київської ОДПІ

10.05.2018

За чотири місяці 2018 року фахівці відділу електронних сервісів та звітності Київської  ОДПІ прийняли понад 34 тисячи документів податкової звітності та декларацій з єдиного внеску. Більше 75 % звітів направлено засобами телекомунікаційного зв'язку, у тому числі майже 8,6 % – з використанням Електронного кабінету платника.

Податківці зазначають, що перехід на електронне звітування надає багато нових можливостей платникам: це і автоматичний розрахунок підсумкових або розрахункових рядків звітності, який зводить до мінімуму арифметичні помилки, і своєчасне оновлення програмного забезпечення при введенні нових звітних форм. Тому, з упевненістю можна сказати, що електронна звітність заощаджує не лише час, але й кошти платників податків.

Крім того, завдяки електронним сервісам ДФС є можливість отримання інформації щодо стану розрахунків стосовно сплати податків та заборгованості перед бюджетом, адже фіскальна служба щомісячно надсилає повідомлення про наявну заборгованість перед бюджетом, а також підтвердження доставки звітності – орган ДФС направляє квитанцію про отримання податкової декларації.

Для подання он-лайн звітності на веб-порталі ДФС функціонує сервіс "Електронний кабінет платника". Аби почати ним користуватись, потрібно зайти за посиланнямhttps://cabinet.sfs.gov.ua та в приватній частині (особистому кабінеті) вибрати режим "Введення звітності", який надає користувачу можливість створити, редагувати, підписати та надіслати звітність до контролюючих органів. У разі виникнення питань з приводу користування Електронним кабінетом, платники податків мають можливість звернутися до ДФС за телефоном: 0-800-501-007.

У Центрі обслуговування платників Київської ОДПІ можна отримати практичну допомогу щодо електронного заповнення звітності. Телефон для довідок: (057) 752-58-15.