Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

За січень – квітень 2018 року до Центральної ОДПІ м. Харкова надійшло 80 запитів на публічну інформацію

10.05.2018

За січень – квітень 2018 року до Центральної ОДПІ м. Харкова ГУ ДФС у Харківській області надійшло 80 запитів на публічну інформацію. Значна кількість запитів надійшла від юридичних осіб – 71 (або 91%).

Запити на публічну інформацію найчастіше надходили через електронну мережу - 73 (або 93,6 %). За допомогою поштового зв’язку - 3 запити (або 2,6%). 2 респонденти (або 2,6%) – звернулися особисто.

Запитувачів здебільшого цікавила інформація стосовно використання кошторису (бюджетних коштів), отримання копій розпорядчих документів та документів з кадрових питань, порядок отримання адміністративних послуг та інше.

Всі відповіді на запити були надані відповідно до вимог Закону України від 13.01.2011 року № 2939-VІ „Про доступ до публічної інформації”.

Центральна ОДПІ м. Харкова нагадує, що запит на публічну інформацію повинен містити: ім’я запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти; загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит; підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.