Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Ізюмські податківці співпрацюють з органами місцевої влади з питань наповнення бюджету

07.05.2018

Днями в Ізюмській районній держадміністрації відбулась нарада, на якій одним з питань порядку денного було виконання бюджету Ізюмського району за січень-квітень 2018 року.  Участь у заході взяла в.о. начальника Ізюмської ОДПІ ГУ ДФС у Харківській області  Наталія Мацюра. Вона ознайомила присутніх з питанням наповнення зазначеного бюджету та змінами в податковому законодавстві, які відбулись останнім часом.

За підсумками чотирьох місяців 2018 року до місцевого бюджету Ізюмського району сплачено 23,0 мільйона гривень податкових платежів, які адмініструють органи ДФС. Таким чином, протягом цього періоду громади району отримали в розпорядження на 3,2 мільйони гривень податків більше проти аналогічного періоду торік.

«Залучення до бюджетів громад на 16,1 відсотків більше податкових платежів до фактичних надходжень минулого року – не просто успішний початок нового фінансового року, а й свідчення належної уваги керівників усіх рівнів та гілок влади до питання фінансового забезпечення програм соціально-економічного розвитку на місцях. Зі свого боку фахівці Ізюмської ОДПІ і надалі докладатимуть максимум зусиль для того, щоб кожна громада своєчасно отримала передбачені законом кошти для діяльності», - наголосила податківець.  

Вона підкреслила, що лише спільними зусиллями керівників місцевої влади, виконавчої гілки та фахівців ДФС можна домогтись досягнути максимального фінансового результату в наповненні бюджетів громад.

ІЗЮМСЬКА ОДПІ