Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Боротьба із «зарплатою у конвертах» під контролем податківців Центральної ОДПІ

04.05.2018

„Тіньова зарплата” або „зарплата у конвертах” стала однією із найбільших проблем сучасної економіки, у тому числі і ринку праці. Розуміючи усю відповідальність покладених державою обов’язків на працівників фіскальної служби, фахівці Центральної ОДПІ м. Харкова відвідали один з найбільших ринків міста – ринок «ЛОСК».

Фахівцями було детально роз’яснено платникам, що їх згода отримувати зарплату „в конвертах” позбавляє їх соціального захисту, а роботодавці які наймають працівників нелегально, несуть фінансову, адміністративну та карну відповідальність. Було звернуто увагу на те, що виплата офіційної, прозорої зарплати створює надійний  фундамент для комфортного розвиту бізнесу, а також податківці зауважили, що пенсія нараховується тільки з офіційної суми заробітної плати. У ході роз’яснення, кожен зміг отримати відповіді на свої питання, а для більшого розуміння і обізнаності було розповсюджено друковану продукцію.