Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

З підприємцями Київської ОДПІ обговорили питання легалізації виплати заробітної плати

02.05.2018

Днями в  Адміністрації Київського району Харківської міської ради відбулось чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, на якому  було заслухано представників підприємств, установ, організацій та підприємців, що мають заборгованість по заробітній платі, а також такі, що виплачують заробітну плату у розмірах, що не перевищують мінімальний рівень.

У роботі комісії взяли участь представники міського  центру зайнятості,  управління соціального захисту населення, відділу праці та зарплати та  фінансово - економічного відділу адміністрації Київського району. Начальник відділу доходів і зборів з фізичних осіб Київської ОДПІ Олена Малкова наголосила, що метою організації засідання є легалізація виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Присутніх  проінформували про належне оформлення трудових відносин, звернули увагу на недопущення  підміни трудового договору на цивільно – правовий та пояснили, яка відповідальність передбачена  за таке порушення. А також нагадали, що виплата заробітної плати працівникам повинна здійснюватись не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує 16 календарних днів та не пізніше 7 днів після закінчення періоду, за який здійснюється виплата.

За результатами засідання, роботодавцям рекомендовано вжити всіх можливих заходів з метою додержання чинного трудового законодавства щодо ліквідації заборгованості по заробітної плати та виплати її не нижче від мінімального розміру.