Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Понад 17,5 тисяч адміністративних послуг надано ЦОП Центральної ОДПІ м. Харкова

25.04.2018

За період січень - березень 2018 року Центрами обслуговування платників Центральної ОДПІ м. Харкова ГУ ДФС у Харківській області було надано понад 17,5 тисяч адміністративних послуг.

Протягом цьго терміну громадяни найчастіше, звертались за отриманням реєстраційного номеру облікової картки платника податків. Саме цю послугу за І квартал поточного року отримали 5666 платників. Зокрема, за березень місяць вона склала 1707. Не менш актуальною була і послуга з видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків, за якою звернулось 3498 платників.

З реєстрації платника єдиного податку було надано ЦОП Центральної ОДПІ 2427 послуг.

Саме вищезазначені послуги уже традиційно є найбільш популярними серед громадян та бізнесу і надаються в органах Державної фіскальної служби безкоштовно.

Повний перелік адміністративних послуг, які надаються Центрами обслуговування платників Центральної ОДПІ м. Харкова можна переглянути на інформаційних стендах приміщення ЦОП інспекції, а також на офіційному порталі ГУ ДФС у Харківській області за адресою: http://www.kh.sfs.gov.ua 

Також, фахівці Центральної ОДПІ звертають увагу платників, що добігає кінця «Кампанія декларування 2018» і кожен, хто ще не виконав свій конституційний обов’язок, повинен не зволікати та задекларувати свої доходи до 1 травня 2018 року.