Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

В Східній ОДПІ відбувся «круглий стіл» з питань декларування

20.04.2018

«Круглий стіл» з платниками податків відбувся днями за участю в.о. начальника інспекції Ольги Андрєєвської. Кампанія декларування доходів громадян, отриманих протягом 2017року стала основною темою проведеного заходу.

Податківці торкнулися багато важливих питань, повідомили,  що кампанія декларування доходів громадян триватиме до 1 травня поточного року, тож закликали всіх своєчасно подати декларацію. Акцентували увагу на тому факті, що Декларацію про доходи за новою формою можна подати будь-яким із способів: надіслати засобами електронного зв’язку в електронній формі, особисто громадянином або надіслати поштою.

Подання декларації передбачається  за податковою адресою, тобто місцем, де особу взято на податковий облік. За вибором платника податків декларації подаються за місцем своєї податкової адреси особисто або уповноваженою на це особою, поштою (не пізніше ніж 5 днів до завершення кінцевого терміну подання) або в електронному вигляді через сервіс «Електронний кабінет платника податків» на веб-порталі ДФС.

 «З метою зберігання Вашого часу та упередження виникнення черг, запрошуємо, не очікуючи кінцевого терміну для подання декларацій, відвідати наш ЦОП та скористатись кваліфікованою порадою щодо заповнення декларації у спеціалістів центру обслуговування» – відзначила Ольга Андрєєвська.