Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Східна ОДПІ: роз’яснювальна робота з питань декларування доходів громадян продовжується

12.04.2018

Днями фахівці Східної ОДПІ м. Харкова  провели акцію на тему: «Запрошуємо приєднатися до декларування минулорічних доходів» серед громадян міста, які в ці весняні дні завітали до кінотеатру «Київ». Цей заклад є одним з найбільших в мережі кінотеатрів Kinoland у Харкові.

Увазі глядачів був запропонований відео - ролик, який вже протягом кількох днів транслюється в інформаційних випусках Служби новин «Вісті» в кабельному мовленні на телеканалах ТРК «Profit TV» та «Triolan INFO».

В основі  сюжету цього ролику  -  надання до Східної ОДПІ м. Харкова декларації про майновий стан і доходи відомого мешканця Індустріального району м. Харкова – співака та композитора Олександра Кварти.

Співак вже кілька років поспіль декларує свої доходи, демонструючи приклад активної громадянської позиції та прозорого декларування.

« Я закликаю всіх мешканців Харківщини, виконати свій обов’язок перед нашою країною – задекларувати свої доходи. Так прийнято у цивілізованому суспільстві», - зазначив  улюблений артист багатьох харків’ян Олександр Кварта.

Актуальність та важливість тематики декларування минулорічних доходів зацікавила адміністрацію ТОВ «Кінотеатр Київ».   За ініціативою керівництва Східної ОДПІ м. Харкова цей ролик розміщено на моніторах в фойє кінотеатру «Київ». Він буде транслюватися  до кінця деклараційної кампанії 2018 року.

Відвідувачам закладу сподобався  такий незвичайний та креативний спосіб привернути увагу до важливості та необхідності декларування доходів громадян.

 Східна ОДПІ м. Харкова ГУ ДФС у Харківській області запрошує декларантів до ЦОПу податкової інспекції за адресою: м. Харків, вул. Бекетова, буд.1 та наголошує, що декларацію  за минулий рік необхідно подати до 2 травня поточного року.