Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

На зустрічі з представниками бізнесу обговорювали актуальні питання

02.04.2018

Днями проведена зустріч начальника  Лозівської ОДПІ Яни Конюк з  представниками сільськогосподарських підприємств, яка була присвячена актуальним питанням їх оподаткування.  

Відповідно до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, за період з 01.01.2018 по 30.03.2018 року до Лозівської ОДПІ ГУ ДФС у Харківській області від платників надійшло 28 заяв про взяття на облік платника єдиного внеску (члена фермерського господарства).

Окремо висвітлювалась тема оплати праці та трудових відносин.

Нагадали платникам про відповідальність працедавця за виникнення заборгованості з виплати заробітної плати та виплати зарплати нижче мінімального рівня.

Спільно з органами місцевого самоврядування фахівці фіскальної служби працюють на упередження порушень норм законодавства при використанні найманої праці, підвищення рівня заробітної плати та недопущення її виплати в «конверті» тощо.               

Проведена зустріч є черговим кроком кампанії по інформуванню та роз’ясненню серед роботодавців та їх працівників новацій чинного законодавства по сплаті ЄСВ, орендній платі за землю, виплаті заробітної плати та легалізації найманої робочої сили.

Лозівська ОДПІ ГУ ДФС у Харківської області