Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Понад 700 громадян Харківщини подали декларації про майновий стан і доходи до Східної ОДПІ м. Харкова

22.03.2018

Про це повідомила очільник Східної ОДПІ м. Харкова ГУ ДФС у Харківській області Ольга Андрєєвська під час зустрічі з представниками мас-медіа. Так, посадовець  зазначила, що протягом трьох місяців цього року загальна сума задекларованих доходів склала понад 137,0 мільйонів гривен, до бюджету надійшло 0,2 млн. гривен ПДФО та 0,08млн. гривен військового збору ( строк сплати до 01.08.2018р.).

Серед громадян, які вже надали декларації у 2018 році, 11 отримали дохід, що перевищує 1 млн. гривен. Крім того,  з початку 2018 року 223 громадянина подали декларацію про майновий стан і доходи з метою скористатися правом на податкову знижку. Цією категорією громадян задекларовано суму 468,3 тис. грн., яка буде повернута з бюджету зазначеним декларантам.

«Таке відношення громадян Індустріального, Немишлянского, Слобідського та Основ`янського районів Харькова до декларування доходів, це виконання громадянами свого конституційного обов`язку, індивідуальний внесок у добробут держави», -  відзначила в.о. начальника Східної ОДПІ Ольга Андрєєвська.

Прикладом такої свідомої позиції, стало надання до Східної ОДПІ м. Харкова декларації про майновий стан і доходи відомого мешканця Харкова - співака, композитора Олександра Кварти.

Також, під час зустрічі податківці нагадали, що кампанія декларування доходів громадян триватиме до 1 травня 2018 року включно.

«До цієї дати громадянам, що отримали у минулому році доходи, з яких не сплачено податок, необхідно надати податкову декларацію про майновий стан і доходи за 2017 рік. Скористатися правом на податкову знижку громадяни зможуть до кінця 2018 року», - відзначили співробітники податкової інспекції.

 Крім того, у ході зустрічі з представниками мас-медіа головний державний інспектор відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Ірина Шипуліна повідомила про необхідність надання фізичними особами – громадянами до 01 травня поточного року заяв про надання пільг при нарахуванні земельного податку відповідно змін, внесених до Податкового кодексу України.

                                                                                                                                                                                                                                         Східна ОДПІ м. Харкова