Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

За січень 2018 року до Центральної ОДПІ м. Харкова надійшло 73 запити на публічну інформацію

14.02.2018

За січень 2018 року до Центральної ОДПІ м. Харкова ГУ ДФС у Харківській області надійшло 73 запитів на публічну інформацію. Майже всі запити були прийняті від юридичних осіб –70 (або 96%), від фізичних осіб – 3 (або 4%).

Отримані запити на публічну інформацію які надійшли електронною поштою склали 71 (або 97,3 %), засобами поштового зв’язку - 2 ( або 2,7 %).

Запитувачів здебільшого цікавила інформація стосовно розміру витрат бюджетних коштів – 70; надання копій документів з кадрових питань –2З. Лише у 1 (або 1,4 %) – запиті було відмовлено (запит не підпадає під дію статті 1 ЗУ «Про доступ до публічної інформації»). Всі запити розглянуто у терміни, визначені статтею 20 Закону України „Про доступ до публічної інформації".

Центральна ОДПІ м. Харкова ГУ ДФС у Харківській області нагадує, що запит на публічну інформацію повинен містити: ім’я запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти; загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит; підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

Центральна ОДПІ м. Харкова ГУ ДФС у Харківській області