Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

За січень 2018 року до Центральної ОДПІ м. Харкова надійшло 73 запити на публічну інформацію

14.02.2018

За січень 2018 року до Центральної ОДПІ м. Харкова ГУ ДФС у Харківській області надійшло 73 запитів на публічну інформацію. Майже всі запити були прийняті від юридичних осіб –70 (або 96%), від фізичних осіб – 3 (або 4%).

Отримані запити на публічну інформацію які надійшли електронною поштою склали 71 (або 97,3 %), засобами поштового зв’язку - 2 ( або 2,7 %).

Запитувачів здебільшого цікавила інформація стосовно розміру витрат бюджетних коштів – 70; надання копій документів з кадрових питань –2З. Лише у 1 (або 1,4 %) – запиті було відмовлено (запит не підпадає під дію статті 1 ЗУ «Про доступ до публічної інформації»). Всі запити розглянуто у терміни, визначені статтею 20 Закону України „Про доступ до публічної інформації".

Центральна ОДПІ м. Харкова ГУ ДФС у Харківській області нагадує, що запит на публічну інформацію повинен містити: ім’я запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти; загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит; підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

Центральна ОДПІ м. Харкова ГУ ДФС у Харківській області