Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Центр обслуговування Київської ОДПІ інформує

09.02.2018

Для забезпечення комфортних умов для платників податків в Київській  ОДПІ  функціонує Центр обслуговування платників, у якому надається широкий спектр адміністративних, консультативних та  інформаційних послуг.

Станом на 01.02.2018 року  на обліку в Київської  ОДПІ перебуває 55 тис. 822 платника податків, з яких 18 тис. 891 юридична особа та 36 тис. 931 фізична особа – підприємець. Кількість платників ПДВ складає 3 тис. 264 особи, у тому числі 2 тис. 965 юридичних осіб.

У січні 2018 року постійними клієнтами Центру обслуговування платників Київської ОДПІ було надано  5459  адміністративних послуг .

Видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб залишається однією із найбільш запитуваних серед адміністративних послуг відвідувачів Центру. Їх було надано 2834 громадянам.

Також було зареєстровано 442  книги обліку доходів і витрат, 258  книг обліку розрахункових операцій, видано 739 витягів з реєстру платників єдиного податку, 2 довідки про подані декларації про майновий стан і доходи.

Крім того,фахівці Київської ОДПІ прийняли понад 20,3 тисячи податкових звітів, надали більше 3,8  тисяч консультацій.

У  центрі створені всі умови для якісного обслуговування платників. Усе необхідне –консультації, надання адміністративних послуг, проведення звірок, прийом звітності, видача довідок – зосереджене в одному місці. У зонах очікування є місця для заповнення документів та заяв. Там же є зразки заповнених заяв та декларацій, а також інформаційні картки адміністративних послу. З повним переліком адміністративних послуг, які надаються територіальними органами державної фіскальної служби України розміщено на офіційному веб-порталі ДФС України  (http://sfs.gov.ua).

Необхідна відвідувачам інформація розміщується на стендах  і постійно оновлюється.

Координацію та контроль за своєчасним та якісним обслуговуванням, оперативне реагування на проблемні питання, а також надання допомоги відвідувачам у ЦОП здійснює консультант-модератор (контактний телефон 700-57-70).

Центр обслуговування платників надає послуги з понеділка по четвер з 9:00 до 18:00, у п’ятницю – 9:00 до 16:45. Обідня перерва – з 13:00 до 13:45.

В  останній день граничного строку подання податкової звітності час роботи ЦОП продовжується до 20-00 год.

Нагадуємо жителям Київського та Московського районів, які в минулому році отримали доходи, з яких не було сплачено податки, варто подбати про подання річної податкової декларації.

Цього року громадяни звітують про доходи за минулий рік за новою формою декларації. Заповнити і подати декларацію можна до 1 травня 2018 року в податковій інспекції за місцем реєстрації. 

Щоб виконати свій  конституційний обов’язок і подати річну податкову декларацію громадянам треба звернутися в Центр обслуговування платників, саме тут фахівці ДФС нададуть необхідні консультації та допоможуть правильно заповнити декларацію про отримані доходи.