Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

В Ізюмській ОДПІ інформують платників про послуги, які можна отримати в Центрі обслуговування

08.02.2018

Фахівці інспекції звертають увагу, що в  Центрі обслуговування платників Ізюмської ОДПІ суб’єкти господарювання та громадяни мають можливість отримати широкий спектр послуг: інформаційних, консультативних та адміністративних.

Найчастіше мешканці Ізюмщини звертаються до Центру обслуговування з метою видачі їм облікової картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків. Незмінно популярними залишаються послуги з реєстрації книг обліку розрахункових операцій та надання витягу з реєстру платників єдиного податку .

Протягом 2017 року платникам податків надано 151336 адміністративних послуг, що на 4007 послуг більше, ніж за відповідний період 2016 року.

Зокрема, платники податків отримали 10127 реєстраційних номерів, 703 - зареєструвалися платниками єдиного податку, крім того, надано витягів з реєстру платників єдиного податку - 896, зареєстровано 710 книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку, видано 585 довідок про майновий стан і доходи, 126 РРО взято на податковий облік,

До Центру обслуговування платників податків Ізюмської ОДПІ та її відділень за січень-грудень минулого року звернулось 634  платника податків, які зареєстровані в областях, де проводиться АТО. 

Слід зазначити, що одним із нових сервісів є надання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків щодо отриманих доходів засобами телекомунікаційного зв’язку у безкоштовному програмному забезпеченні «Єдине вікно подання електронної звітності» (http://sfs.gov.ua) та Електронному кабінеті платника податків (http://cabinet.sfs.gov.ua).

Очільник Ізюмської ОДПІ Галина Тимофієва підкреслила, що електронні сервіси Державної фіскальної служби покликані зробити обслуговування платників податків якісним, простим та доступним, та закликала до активного використання електронних сервісів у своїй діяльності. Також нагадала, що адміністративні послуги та консультації з питань оподаткування можна отримати  на особистому прийомі в Центрі обслуговування платників за адресою вул. Покровська, 32,  або за телефоном (05743) 5-80-24.

ІЗЮМСЬКА ОДПІ