Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Кампанія декларування триває: в Центральній ОДПІ інформують платників

07.02.2018

Щорічно співробітники інспекції створюють сприятливі умови для виконання платниками податків громадянського обов'язку з декларування доходів. З метою забезпечення високої обізнаності серед населення стосовно декларування, за дорученням начальника Центральної ОДПІ Юрія Зайцева, фахівцями було проведено роз’яснювальну роботу з платниками податків на вулицях міста.

Під час спілкування були надані роз’яснення про право та обов’язок громадян декларувати доходи, отримані протягом 2017 року (спадщина, здавання житла в найм, подарунки,дохід отриманий від репетиторських послуг). Найчастіше питання, яке цікавило багатьох – можливість скористатися правом на одержання податкової знижки. Під час заходу було розповсюджено друковані буклети, пам’ятки та листівки.

Консультацію щодо заповнення декларації про майновий стан та доходи, можна отримати у Центрах обслуговування платників Центральної ОДПІ м. Харкова ГУ ДФС у Харківській області за адресами: м. Харків, пр. Науки,9, та вул. Петра Болбочана, 25.