Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Центральна ОДПІ м.Харкова інформує громадян щодо Кампанії декларування

31.01.2018

Особливістю організації роботи Центрів обслуговування платників Центральної ОДПІ м. Харкова , які знаходяться за адресами: проспект Науки, 9 та вул. Петра Болбочана, 25,  де ви може задекларувати свої доходи, є   надання безкоштовних адміністративних, інформаційних та консультаційних послуг, у тому числі, це й консультування платників податків в усній формі щодо заповнення річної податкової декларації про майновий стан і доходи.

З 01 січня 2018 року стартувала кампанія декларування громадянами та самозайнятими особами доходів, отриманих у 2017 році. Декларація подається платником податків до податкової інспекції за місцем податкової адреси платника податку.

Кожний платник, який прийде декларувати свої доходи зможе отримати безкоштовні бланки та консультації у заповненні податкової декларації про майновий стан і доходи.
Режим роботи інспекції з приймання декларацій: у робочі дні з 9.00 до 18.00, обідня перерва з 13.00 до 13.45, у суботу з 9.00 до 13.00, вихідний день-неділя, за адресою: м.Харків, пр.Науки,9.

Підрозділ електронних сервісів та звітності ОДПІ здійснює приймання та комп’ютерну обробку податкової звітності. А далі ОДПІ передає податкову та іншу звітність платників для відпрацювання до підрозділів податків і зборів з юридичних та фізичних осіб ГУ ДФС у Харківській області.

Також повідомляємо, що громадяни, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку за наслідками 2017 року, податкову декларацію можуть подати протягом 2018 року.