Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Платників Центральної ОДПІ проінформували про кампанію декларування

30.01.2018

Днями в Центральній ОДПІ м.Харкова, за дорученням керівника інспекції Юрія Зайцева, проведено семінар- нараду  з платниками податків на тему проведення деклараційної  кампанії 2018. 

Заступник начальника інспекції Ольга Дикань  проінформувала присутніх про початок кампанії декларування доходів, отриманих фізичними особами – платниками податків протягом 2017 року. Повідомила про нову форму декларації, за якою громадяни звітуватимуть у цьому році.

Крім того, посадовець звернула увагу платників, що до доходів, які згідно законодавчих вимог підлягають обов’язковому декларуванню, належать: доходи, з яких при нарахуванні або виплаті податок на доходи фізичних осіб не утримувався; доходи від особи, яка не є податковим агентом (в тому числі від здачі в оренду власного рухомого чи нерухомого майна, продажу власного майна, продажу власної сільгосппродукції фізичним особам, тощо); спадок від осіб, які не є членами сім’ї першого та другого ступеня споріднення та подарунки від осіб, які не є членами сім’ї першого ступеня споріднення; доходи від продажу інвестиційних активів; іноземні доходи.

Наприкінці зустрічі, громадяни отримали декларацію про майновий стан і доходи разом з листівкою про перелік доходів, які підлягають обов’язковому декларуванню де, також, зазначено, що дану декларацію можна подати в електронному вигляді за допомогою посиленого сертифікату електронного ключа з повним переліком необхідних документів для отримання такого ключа.