Територіальні органи ДФС
у Харківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

ЦОП Київської ОДПІ: більше 60,5 тисяч адміністративних послуг надано з початку року

12.01.2018

Як повідомили в Київській ОДПІ, з початку року платники податків Київського та Московського районів отримали 60673  адміністративні послуги.

Серед найбільш запитуваних залишаються послуги з Видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків. У 2017 році громадянам було видано 1007 таких документів.

Також надано 13467 витягів з реєстру платників єдиного податку, зареєстровано 13200 платників єдиного податку та 7002 книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку.

Крім цього спеціалісти Центру обслуговування платників оформили 107 розрахункових книжок, 314 книг обліку розрахункових операцій та 89 реєстраторів розрахункових операцій.

Окрім надання адміністративних послуг, у ЦОП можна отримати консультації та інформацію щодо діючої системи оподаткування, адміністрування єдиного соціального внеску, нарахування та сплати податків, порядку заповнення податкових декларацій та розрахунків, платіжних документів на перерахування належних податків і зборів до бюджетів, користування електронними сервісами ДФС.

 

 

 

 

            До послуг платників є комп'ютер, який підключений до мережі Інтернет, що дає можливість формувати та передавати звітність в електронному вигляді.

Фахівці Київської ОДПІ також повідомляють, що із січня 2018 року  триває кампанія з декларування доходів громадян, отриманих протягом  2017 року.

            Податкову декларацію про майновий стан і доходи подають громадяни щодо доходів, з яких не утримувався податок, та громадяни, що отримали майно у спадок чи подарунок, здають в оренду житло, землю, нерухоме або рухоме майно. Крім того, подати декларацію можуть фізичні особи, які мають право на податкову знижку.

            Податкову декларацію можна подати особисто, надіслати поштою до податкової інспекції за місцем проживання або відправити по електронній пошті . Для отримання консультацій з питань  роз’яснення податкового законодавства, електронного цифрового підпису, подання декларації про майновий стан і доходи, платники податків Київського та Московського району можуть звернутися до Центру обслуговування платників при Київської ОДПІ  за адресою: вул. Чернишевська,  41, довідки за  телефоном  (057) 700-57-70.

 Київська  ОДПІ м. Харкова

ГУ ДФС у  Харківській області